Отзывы о компании Вольт — магазин электро-, бензоинструмента и профессионального оборудования.
- Ярослава М.
Торцювальна пилка працює файні
- Леонід Н.
третій мій генератор ціей моделю довільний кращий чим інші.
перша штурм 3.5
друга кепланд 8.5 - Сергій К.
- Сергій К.
- Николай Т.
- Евгеній К.
Досить непоганий станок для побутових потреб. Ціна та якість сходяться.
- лариса к.
- Владимир М.
- Олексій Я.
- Ростислав К.
як завжди...продають одне а пропонують інше...
НЕрекомендую- Комментарий продавца
Доброго дня! Вам надали всю актуальну інформацію про даний товар.
Товар був у наявності але Ви відмовилися.
Відгук несправедливий!
- Комментарий продавца
