Продавець ВОЛЬТ — магазин електро, бензо та інших іструментів розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
488 відгуків
Інтернет магазин інструментів №1 Консультації і замовлення за телефонами ▶▶▶
+380 (97) 214-00-00
+380 (99) 215-70-70

Про нас

Вітаємо Вас в інтернет-магазині компанії «ВОЛЬТ». Наша компанія здійснює продаж електро-бензо інструменту самого різноманітного призначення. На нашому сайті ви завжди можете придбати високоякісний електро-бензо інструмент провідних світових брендів. Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі найширший спектр високоякісного обладнання: інструменти , бетономішалки, насоси, зварювальні апарати, компресори , генератори, садову техніку — тримери, газонокосарки, мотоблоки , бензопили за вигідними цінами.

 

 

Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності персональних даних (далі – Політика конфіденційності) діє відносно всієї інформації сайту walt.com.ua

 

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Використання Користувачем сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

1.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту.

1.3. Ця Політика конфіденційності застосовується тільки до цього сайту. Адміністрація сайту не контролює і не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступним на сайті.

1.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту.

 

2. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

2.1. Ця Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту по нерозголошенню та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає за запитом Адміністрації сайту.

2.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті.

 

3. МЕТУ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

3.1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту може використовувати в цілях:

3.1.1. Ідентифікації Користувача для оформлення замовлення.

3.1.2. Надання Користувачу доступу до персоналізованих ресурсів Сайту.

3.1.3. Встановлення зворотного зв'язку з Користувачем, включаючи направлення повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту, надання послуг, обробка запитів і заявок від Користувача.

3.1.4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.

3.1.5. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

3.1.6. Повідомлення Користувача Сайту про стан Замовлення.

3.1.7. Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем, пов'язаних з використанням Сайту.

3.1.8. Надання Користувачеві з його згоди, оновлення продукції, спеціальних пропозицій, новинний розсилки та інших відомостей від імені сайту.

 

4. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

4.1. Користувач зобов'язаний:

4.1.1. Надати інформацію про персональних даних, необхідну для користування Сайтом.

4.1.2. Поновити, доповнити надану інформацію про персональних даних у разі зміни даної інформації.

4.2. Адміністрація сайту зобов'язана:

4.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 3 цієї Політики конфіденційності.

4.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача.

4.2.3. Приймати заходи для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, звичайно використовуваного для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

4.2.4. Здійснити блокування персональних даних, які належать до відповідного Користувачеві, з моменту звернення або запиту Користувача, або його законного представника, або уповноваженого органу із захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, у разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

 

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

5.1. Адміністрація сайту не виконала свої зобов'язання, несе відповідальність за збитки, завдані Користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України.

5.2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальність, якщо ця конфіденційна інформація:

5.2.1. Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.

5.2.2. Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією сайту.

5.2.3. Була розголошена з згоди Користувача.

 

6. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

6.1. До звернення в суд з позовом у спорах, що виникають з відносин між Користувачем сайту і Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору).

6.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

6.3. При не досягненні угоди спір буде переданий на розгляд в судовий орган у відповідності з чинним законодавством України.

6.4. До цієї Політики конфіденційності і відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

Інформація про компанію

Назва:
ВОЛЬТ — магазин електро, бензо та інших іструментів
Тип компанії:
Торгова компанія

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2001

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner