Деревообробний станок AL-FA ALTR2000 W
вверх
  • Деревообробний станок AL-FA ALTR2000 W, фото 2
  • Деревообробний станок AL-FA ALTR2000 W, фото 3
вниз
Деревообробний станок AL-FA ALTR2000 W, фото 1
  • В наявності
  • Код: ALTR2000
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тел: +380 (97) 214-00-00
AL-FA ALTR2000W - ідеальний вибір для столярних майстерень і невеликих промислових деревообробних цехів. Цей багатофункціональний верстат поєднує в собі функції пилкового та стругального верстату, що суттєво зекономлює робочий простір. За потужністю 2000 Вт він гарантує високу продуктивність та відмінну якість обробки матеріалу.
Технічні характеристики:
  • Потужність: 2000 Вт
  • Робоча глибина стругання: 0-3 мм
  • Глибина різання: 80 мм
  • Ширина стругання: 155 мм
Переваги AL-FA ALTR2000W:
  1. Максимальна глибина стругання 3 мм: AL-FA ALTR2000W забезпечує точне та глибоке стругання матеріалу, що робить його ідеальним для різних завдань з обробки дерева.
  4. Продуктивність: З максимальною швидкістю обертання ножів без навантаження в 15000 об/хв та максимальною глибиною різання 80 мм AL-FA ALTR2000W долає різні завдання ефективно та швидко.