Відгуки про компанію Вольт — магазин електро-, бензоінструменту та професійного обладнання.
- Олег В.
- Анатолій Д.
- Сергей К.
Але оливи у подарунок щось не має
- Олександр Н.
Для чого ж тоді наложка коли хочуть таку велику передоплату..
- Коментар продавця
Доброго дня! Вам було надану усю актуальну інформацію.
- Коментар продавця
- Олександр З.
- Татьяна К.
- Афендиков В.
- Юрий В.
- Богдан Ц.
- Виктория М.
Продавець скасував замовлення не пояснивши причину
