Відгуки про компанію Вольт — магазин електро-, бензоінструменту та професійного обладнання.
- Юрий Ш.
Товар прийшов пошкодженний😏😡
- Коментар продавця
Доброго дня!
Якщо упакування пошкоджене - Вам потрібно вирішувати даний нюанс з новою поштою.
Ми перед відправкою товар перевіряємо на цілісність.
- Коментар продавця
- сергей Н.
- Инна К.
Відмовились від покупки - прийшов товар без інструкції, зарядного пристрою і бачка для піни . Сумно (((((
- Тарас Р.
- Андрій К.
заявлена послуга відправлення через Укрпошта не здійснюється.
- Володимир Ч.
- Виталий Т.
- Одександр П.
- Виталий К.
Товар прийшов швидко , але комплектація зовсім не совпала . Другий мотобур , із трьох шнеків два іншого діаметру , та немає подовжувача . Дуже не задоволений !
- Ярослав К.
