Відгуки про компанію Вольт — магазин електро-, бензоінструменту та професійного обладнання.
- Вячеслав П.
- Анастасия Г.
не відповідае якості
- Алла Л.
Газоно косарка просто супер. А от пром все заплатила прийшла косарка, отримала з почти , і раптом з мене списалися 45.02 за що не зрозуміло. Списалося само ,не попередження не ознайомлення,не підтвердження коду, не було . Просто списали з карти і усе.
- Владимир Т.
- Марія М.
Щиро дякую за гарну консультацію і дуже швидку відправку. Батьки дуже задоволені товаром, все працює чудово.
- Наталья К.
- Віктор К.
- Леонід П.
- Михаил Г.
- Володимир Н.
