Відгуки про компанію Вольт — магазин електро-, бензоінструменту та професійного обладнання.
- Наталія З.
- Сергій Є.
- Сергей К.
- Дмитрий К.
- Сергій Є.
все працює рекомендую дякую
- Богдан Ч.
Товар не відповідає опису.
Купляв пилу штурм акумуляторну, прийшла штурммакс.
Впринципі мені не критично але могли б і повідомити - Виктория Г.
- Александр П.
- Ірина К.
Гарний оприскувач, ніколи не думала, що можна так швидко обробити ділянку в 20 соток! Сподіваюсь, що буде працювати довго і без сюрпризів. Дякую продавцю!
- Сергій Д.
